Hopa
+C

Yük.: +10°

Düş.: +

Pe, 21.04.2016

HABERLER

HİSARCIKLIOĞLU, KONYA’DA ZİYARETLERDE BULUNDU

  • 04.07.2013
  • hopatso

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Konya – Karaman Oda ve Borsaları Müşterek Toplantısı sonrasında Konya Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası ve Konya Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.

 

Konya Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Öztürk, hoş geldin konuşmasında TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na teşekkürlerini ileterek, kendilerini ticaret odasında ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Öztürk, son 10 yılda işlerini ileriye götürdüklerini ifade ederek, “hepimiz para kazandık. Türk özel sektörü para kazandı. Bu noktada hepimizin üzerinde hakkınızın olduğuna inanıyorum. Geçtiğimiz iki yıllık başkanlık dönemimde çok başarılı çalışmalar yaptık. Bundan dolayı da teşekkür ediyorum. Önümüzdeki dönemde de sizle beraber çalışmak hem şahıslarımız adına hem de ticaret odası ve Konya iş dünyası adına çok iyi olacağına inanıyoruz. Bu konuda bugüne kadar nasıl siz bizim arkamızda olduysanız, Konya ticaret odası olarak biz de sizin arkanızda olacağız” dedi.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu da hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını söyleyerek, yeni yönetim kurulu ve meclis üyelerine başarılar diledi.

Hisarcıklıoğlu daha sonra Konya Sanayi Odası’nı ve Ticaret Borsası’nı ziyaret etti. Konya Ticaret Borsası’nda Türkiye’nin ilk ve tek elektronik satış salonunu gezerek, alım işlemi yaptı

HİSARCIKLIOĞLU, KONYA’DA ZİYARETLERDE BULUNDU