Hopa
+C

Yük.: +10°

Düş.: +

Pe, 21.04.2016

HABERLER

HOSİAD HOPATSO YÖNETİMİ VE MECLİS ÜYELERİNE İFTAR YEMEĞİ VERDİ.

  • 16.07.2013
  • hopatso

 

   Artvin’in Hopa ilçesi Hopa Sanayici ve İş Adamları Derneği(Hosiad) kurulduğu günden bu yana ilgi çekmeye devam ediyor. Ramazan iftar programlarına devam eden Hosiad’ın bu seferki konukları Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Akyürek ile yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri oldu.
 
Sıcak bir ortamda geçen iftar yemeği sonrasında yönetim kurulu başkanı Altunsoy eski bir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı da olarak Ticaret ve Sanayi Odasını çok önemsediğini ve Hopa’daki sorunların çözümü ve yeni projeler geliştirilmesiyle alakalı ortak çalışmalar yapılabileceğini ifade etti.

    Esas itibariyle Hopa’nın aynı anda önemli bir sınır kapısı ve limanı olan çok önemli bir yerleşim birimi olduğuna dikkat çeken Altunsoy sivil kuruluşlar başta olmak üzere vatandaş tarafından bu durumun daha iyi algılanması durumunda Hopa’nın çok hızlı bir ilerleme kaydedebileceğini söyledi.
 
Hosiad Başkanı Altunsoy çalışmaları hakkında kısa bilgi verdikten sonra Hosiad’ın önümüzdeki süreçte Ramazan sonrası kahvaltılı toplantılar, konferanslar ve yurt dışı geziler organize edilmesi de dâhil olmak üzere yapılacak programlarla ilgili bilgiler verdi.