Hopa
+C

Yük.: +10°

Düş.: +

Pe, 21.04.2016

HABERLER

HOPASPOR YÖNETİMİ ODAMIZI ZİYARET ETTİ

  • 23.06.2017
  • hopatso

 Hopaspor Yönetimi odamızı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Osman AKYÜREK ile görüşme gerçekleştirdiler. Kulüp Başkanı Mübin ÇAKMAK başkanlığında odamızı ziyaret eden yöneticiler Hopaspor’un yeni sezon hedefleri hakkında bilgi paylaşımında bulundular. Yapılan planlama kapsamında Hopa TSO tarafından da madde ve manevi destek talepleri olduğunu ileten ÇAKMAK, Ticaret ve Sanayi Odasının yanlarında olduğunu bilmek istediklerini ifade etti.

Ziyaretlerinden dolayı kulüp yöneticilerine teşekkür eden AKYÜREK ‘ maddi ve manevi olarak Hopaspor’un her zaman yanındayız. Ancak, Ticaret ve Sanayi Odasının yeni hizmet binasından kaynaklı borçlanma ve Odalar ve Borsalar Birliği’nin ‘bağış ve yardımda bulunma kriterleri’ ilgili genelge dolayısıyla maddi yardımda bulunulamayacağını ifade etti. Karşılıklı iyi niyet çerçevesinde Hopa TSO olarak maddi ve manevi anlamda kulübün destekçisi olduklarını söyledi.

Hopaspor Başkanı ÇAKMAK, kulübün her ihtiyacında Oda ile görüşeceklerini ifade ederek Oda başkanına forma hediye etti. Daha sonra kulüp yöneticileri ilçe kaymakamını ziyaret etmek üzere ayrıldılar. 

HOPASPOR YÖNETİMİ ODAMIZI ZİYARET ETTİ
HOPASPOR YÖNETİMİ ODAMIZI ZİYARET ETTİ
HOPASPOR YÖNETİMİ ODAMIZI ZİYARET ETTİ