Hopa
+C

Yük.: +10°

Düş.: +

Pe, 21.04.2016

HABERLER


24

     Hopa Ticaret ve Sanayi Odası 23-26 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilmekte olan Samsun Gıda 2017- 2. Gıda, İçecek Ürünleri, Gıda İşleme Teknolojileri, Paketleme ve Lojistiği Fuarı’na gıda sektöründe faaliyet gösteren üyeleri ile birlikte 23 Kasım tarihinde gerçekleştirilen açılış törenine katıldı. Karadeniz Bölgesinin profesyonel en büyük gıda fuarı olarak lanse edilen fuara katılan üyeler ve oda yöneticileri sektördeki gelişmelerin yanı sıra bölgenin potansiyelinin yerinde gözlemleme fırsatı yakaladı. Hopa TSO heyeti Samsun Ticaret Borsası Yönetimi ve TÜYAP Genel Müdürü Cihat ALAGÖZ ve TÜYAP Karadeniz Bölge Müdürü Server SEÇER tarafından karşılandı.    

    Fuar alanında açılan stantları ziyaret eden Hopa heyeti bazı firmaların yetkilileri ile birebir görüşmeler gerçekleştirdi. Özellikle gıda ürünlerinin vakumlanarak ambalajlanması konusunda vakum makinesi üreten bir firma ile ön anlaşma sağlandı. Fındık üretimi ve raflardaki yerini almasına kadar gerçekleştirilen süreçler hakkında Turan Fındık Firması Yetkilisi ile Hopa TSO üyeleri ve Oda genel sekreteri sohbet gerçekleştirdi.  

    Odamız üyesi HOPADAN ÇAY firmasının fuarda açtığı stant ziyaret edilerek tanıtımını gerçekleştirdikleri farklı çay alternatifleri hakkında bilgi aldılar. Hopa TSO heyeti fuar alanını gezildikten sonra Ünye Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etmek üzere alandan ayrıldı. 

Okunma Sayısı: 697
resim