Hopa
+C

Yük.: +10°

Düş.: +

Pe, 21.04.2016

HABERLER


04

 Hopa Bedensel Engelliler Derneği tarafından organize edilen 3 Aralık Dünya Engelliler Günü programına Hopa TSO adına Yönetim Kurulu Başkanı Osman AKYÜREK katıldı. Hopa ilçe Kaymakamı Ferit GÖRÜKMEZ, Hopa Belediye Başkanı Nedim CİHAN, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül AKÇİÇEK ve bürokrasinin önemli temsilcilerinin katıldığı gece güzel görüntülere sahne oldu. 

ihtiyaç sahiplerine tekerlekli sandalye yardımının yapıldığı gecede dernek temsilcileri tarafından katkıda bulunan kurum ve kuruluş yetkililerine plaket sunu gerçekleştirildi. Hopa TSO adına Yön. Krl. Bşk. Osman AKYÜREK’ e derneğe her fırsatta verdiği destekten dolayı plaket takdim edildi.

Hopa Belediye Başkanı CİHAN gecede yaptığı konuşmada Hopa Bedensel Engelliler Derneğine sosyal tesis için yer tahsisi gerçekleştireceklerini tesisin yapımı için ise Hopa TSO’ nun sorumluluk almasının kendilerini memnun edeceğini dile getirdi. Bunu üzerine söz alan Osman AKYÜREK, daha öncede vermiş oldukları sözü yineleyerek böyle bir tesisin yapılması için sözümüzün arkasındayız’ ifadelerini kullandı.

Program yerel sanatçılar tarafından verilen küçük konserin ardından sona erdirildi. 

Okunma Sayısı: 683
resim