Hopa
+C

Yük.: +10°

Düş.: +

Pe, 21.04.2016

HABERLER


01

 

1 Nisan 2018 Oda organ seçimleri zaferinin ardından Odamızı ziyaret ederek Başkan AKYÜREK ve ekibini tebrik eden kurum ve kuruluşların başkanlarına iadeyi ziyaretler devam ediyor.

Oda Başkanı Osman AKYÜREK, Başkan Vekili Şükrü AYDEMİR ve Yönetim Kurulu Üyesi Yener BALKAYA’ dan oluşan heyet Sınırlı Sorumlu Hopa Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifini ziyaret ederek Başkan Celil YILDIRIM ve Başkan Vekili Turan YILMAZ ile bir araya geldi. Ziyarette gerçekleştirilen sohbette Kooperatif Başkanı YILDIRIM misafirlerine tekrardan bu göreve seçilmiş olmanın ayrıcalık olduğunu ifade ederek başarılarının yeni dönemde de devamını diledi.

Ev sahipliği ve daha önceki ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sunan AKYÜREK ise Oda ve Kooperatif arasında bir önceki dönemde olduğu gibi birlik ve beraberlik içerisinde Hopa için daha iyisi nasıl yapılabilir anlayışı ile çalışmaya devam etme arzusunda olduğunu ifade etti.

 

ŞOFÖRLER ODASI DA ZİYARET EDİLDİ

Hopa Şoförler ve Otomobilciler Odası da ziyaret edilerek seçim sonrası gerçekleştirdikleri tebrik ziyareti için teşekkür edildi. Oda başkanı İsrafil KOTİL ve Yönetim Kurulu üyeleri misafirleri ile kısa süren bir sohbet gerçekleştirdi.  HTSO Başkanı AKYÜREK burada verdiği mesajda birlik ve uyum içerisinde iki kurum arasında STK dayanışmasını sürdüreceklerini ifade etti.

Yapılan sohbetin ardından ziyaret sona erdirildi.  

Okunma Sayısı: 502
resim