Hopa
+C

Yük.: +10°

Düş.: +

Pe, 21.04.2016

HABERLER


10

      HOPA TSO geleneksel olarak düzenlediği Meslek Gurubu kahvaltıları kapsamında 1. Meslek Grubu üyelerinin katılımı ile Peronti Otelde 10 Kasım Cumartesi günü istişare kahvaltısı gerçekleştirdi.

       Hem kahvaltı hem de sohbet olarak planlanan organizasyonun açılışı Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ ün aramızdan ayrılışının 80. Yıldönümün nedeniyle saygı duruşu ve istiklal marşı okunarak başladı. 10 Kasım vesilesiyle Atatürk ile ilgili kısa bir video gösterimi gerçekleştirildi. Daha sonra 1. Meslek gurubu temsilcileri Muhammet UZUNKAYA, Hasan DURMUŞ, Tolga ÇAKIR ve Arif LOKUMCU kahvaltıya katılımlarından dolayı tüm üyelere teşekkür etti. Komite adına konuşan UZUNKAYA sektörel konularda ve Oda organizasyonlarına katılım konusundaki tespitlerini paylaştı.

       Ardından, Yönetim Kurulu Başkanı Osman AKYÜREK kısa bir konuşma gerçekleştirdi. AKYÜREK; Cumartesi günü bizi kırmayıp kahvaltıya katılıp bize zaman ayırdığınız için sizlere teşekkür ederim. Meslek Grupları ile kahvaltılarımızın amacı faaliyetlerimizi paylaşmak, sorunlarımızı ve sıkıntılarımızı dile getirip yardımlaşma dayanışma sağlayıp daha iyi neler yapabileceğimiz hususunda bilgi alışverişi sağlamaktır. Hopa Ticaret ve Sanayi Odası olarak sadece ekonomik değil sosyal alanda da faaliyetlerimize devam edeceğiz dedi.      

      Konuşmasını kısa tutan AKYÜREK, katılımcılar arasında yer alan Oda Meclis Üyeleri, Kemalpaşa Çay Kooperatifi Başkanı, ARİAD Başkanı ve Hopa Su Ürünleri Kooperatifi Başkanına söz vererek değerlendirmelerini aldı.

    Kahvaltının son bölümünde Gümrük Komisyoncusu üyelere de yaşadığı sorunlar hakkında söz verildi ve iletilen konular ilgili makamalar iletilmek üzere not alınarak kahvaltı sonlandırıldı.

Okunma Sayısı: 324
resim