Hopa
+C

Yük.: +10°

Düş.: +

Pe, 21.04.2016

HABERLER


25

 

      HOPA TSO geleneksel olarak düzenlediği Meslek Gurubu kahvaltıları kapsamında 2. Meslek Grubu üyelerinin katılımı ile Garage kafede 25 Kasım Pazar günü istişare kahvaltısı gerçekleştirdi.

       Hem kahvaltı hem de sohbet olarak planlanan organizasyonun açılışında 24 Kasım Öğretmenler günü vesilesiyle öğretmen marşı ile kısa bir video gösterimi gerçekleştirildi. Daha sonra 2. Meslek gurubu temsilcileri Hakan ARSLAN, Aydın TATAR ve İsmet BAŞAR kahvaltıya katılımlarından dolayı tüm üyelere teşekkür ederek Öğretmenler gününü kutladı.

       İstişare kahvaltısına katılan Emekli İlköğretim Müfettişi Hasan AZAKLI, Halk eğitim Merkezi Eski Müdürü Muzaffer KÜÇÜKŞEN, Emekli Öğretmenler Hasan HAGİ ve Rauf BAŞAR’ a eğitimci olarak yıllarca verdikleri hizmetleri anısına sunum gerçekleştirildi. Öğretmenler günü hakkında değerlendirmelerde bulunun öğretmenlerimizden Rauf BAŞAR okuduğu şiirle katılımcılardan büyük alkış aldı.  

Yönetim Kurulu Başkanı Osman AKYÜREK kısa bir konuşma gerçekleştirdi. AKYÜREK; Pazar günü bizi kırmayıp kahvaltıya katılıp bize zaman ayırdığınız için sizlere teşekkür ederim. Meslek Grupları ile kahvaltılarımızın amacı faaliyetlerimizi paylaşmak, sorunlarımızı ve sıkıntılarımızı dile getirip yardımlaşma dayanışma sağlayıp daha iyi neler yapabileceğimiz hususunda bilgi alışverişi sağlamaktır. Hopa Ticaret ve Sanayi Odası olarak sadece ekonomik değil sosyal alanda da faaliyetlerimize devam edeceğiz dedi.      

      Konuşmasını kısa tutan AKYÜREK, katılımcılar arasında yer alan Oda Meclis Üyeleri, eski Meclis Başkanlarına ve işkadını Tülay Altınsoy’a söz vererek değerlendirmelerini aldı.

Okunma Sayısı: 337
resim