Hopa
+C

Yük.: +10°

Düş.: +

Pe, 21.04.2016

HABERLER


13

Hopa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 13 Aralık Perşembe günü Meclis toplantı salonunda gerçekleştirilen stratejik plan hedefleriyle ilgili dış paydaş analizi toplantısı yapıldı.

Stratejik planlama danışmanı Dr. Yüksel VARDAR tarafından gerçekleştirilen toplantıya paydaşlarımız olan kamu kurum kuruluşları amirleri, sivil toplum kuruluşları ve Batum Başkonsolosluğu uzmanın katılımıyla gerçekleştirildi. 

Paydaş toplantısının açılış konuşmasında söz alan Hopa TSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman AKYÜREK “Paydaş toplantımızın planlamamızı yapma sürecinde ışık tutarak hedeflerimizi belirleme yönünde yol göstereceğini umut ediyor ve toplantımızın siz paydaşlarımıza ve odamıza hayırlı olmasını diliyorum’. Dedi. 

Yapılan toplantı hakkında bilgi veren Dr. Yüksel VARDAR “Hopa TSO ile başlamış olduğumuz stratejik plan çalışmasının dış paydaş toplantısını gerçekleştiriyoruz hepiniz hoş geldiniz. Odamız ile ilişkide bulunan kurumlar bizim dış paydaşlarımız olarak tanımlanıyor. Kendilerinden odamız ile ilgili bölgesel ve ulusal arenada olan olaylardan hangileri bizim için fırsat, hangileri tehdit oluşturuyor bu gibi bilgileri almaya çalışacağız. Toplantımızın amacı ise dış paydaşlarımızdan neler güçlü, neler fırsat, neler tehdit bunları belirleyeceğiz. Bu bilgiler bizim geleceğimizi planlamamızda amaçlarımızı ve hedeflerimizi belirlemede önemli bilgiler olacak. Çünkü zayıf yönlerimizi güçlendirerek tehditlere karşı güçlü hale geleceğiz, güçlü yönlerimizi öne çıkarıp fırsatları yakalamaya çalışacağız. Bu temel çatı üzerinde kurulacak temel strateji planımız geleceğimizi bu çatı üzerine oluşturacağız ve sürekliliğini sağlayacağız’. Dedi. 

Program katılımcıların dilek ve temennileriyle sona erdi.

Okunma Sayısı: 314
resim