Hopa
+C

Yük.: +10°

Düş.: +

Pe, 21.04.2016

HABERLER


09

Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Yöneticileri modernizasyonu %94 oranında tamamlanmış olan Sarp Sınır Kapısını ziyaret etti.

Meclis Başkanı Gökhan BIYIKLI, Yönetim Kurulu Başkanı Osman AKYÜREK, Başkan Yardımcısı Okan POYRAZ, Yönetim Kurulu Üyesi Hakan ARSLAN ve Meclis Üyesi Tolga ÇAKIR’ ın yer aldığı heyet modernizasyon çalışmalarının sonuna gelinen Sarp Sınır Kapısına giderek saha incelemesi gerçekleştirildi. GTİ Sarp Müdürü Sayın İbrahim TOMBUL’ u makamında ziyaret eden heyet öncelikli olarak hayırlı olsun temennilerini ifade ettiler.

GTİ Müdürü eşliğinde sahada inceleme yapan heyet Sarp Gümrük Müdürü Mehmet KESKE ve Yardımcısı Erdem TEKCAN, Sarp Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürü Tahir DEMİR ve son olarak Sarp Mülki İdare Amiri Mehmet Kemal AKPINAR’ ı makamlarında ziyaret etti.

Modernizasyonun son derece başarılı geçtiğini gözlemleyen ve süreç boyunca nakliyecinin ve diğer tüm vatandaşların rahat bir şekilde sınırdan geçebilmeleri için çaba sarf edildiğini istatistiksel olarak da görme fırsatı bulan heyet adına Başkan AKYÜREK emeği geçen tüm amir ve personele gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkürlerini iletti.

Olumlu ve verimli geçen inceleme sonrası yapılan değerlendirmede kapının şubat ayı gibi tamamen faaliyete geçmesinin ardından eksikler olup olmayacağı ile ilgili yeniden inceleme yapılacağı ifade edildi.

Okunma Sayısı: 350
resim