2021-2022 Eğitim Öğretim Yılında Sosyal, Kültürel ve Sportif Faaliyetleri Ödül Töreni düzenlendi.
Törene Hopa Kaymakamı Sn. Gürkan Üçüncü, Hopa Belediye Başkanı Sn. Taner Ekmekçi, Hopa Cumhuriyet Başsavcısı Sn. Adem Çalış, Hopa İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Sezai Aydın, Hopa TSO Başkan Vekilleri Sn. Okan Poyraz ve Sn. Şükrü Aydemir katıldı.
Yarışmalarda il, bölge, Türkiye ve Uluslararası düzeyde başarı elde eden öğrencilere başarı belgeleri takdim edildi.