Hopa
+C

Yük.: +10°

Düş.: +

Pe, 21.04.2016

HABERLER

Entries for Temmuz 2019

31
GÜRCİSTAN İŞ ADAMIN'DAN ODAMIZA ZİYARET

Gürcistan İşadamı David KİKVADZE odamızı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Osman AKYÜREK ve odamız üyesi iş insanı Hayrettin PEKER ile bir araya geldiler.

[Devamını oku...]

31
HOPA TSO’DA BİLGİ EDİNME VE KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Hopa Ticaret ve Sanayi Odası personeli Bilgi edinme ve kişisel verilerin korunması eğitimini gerçekleştirdi. 2019 yılı iş planı kapsamında planlanan eğitim, 7 personelin katılımıyla Oda Meclis toplantı salonunda gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

31
HOPA TSO’ DA ÜYE, YÖNETİCİ VE PERSONEL EĞİTİMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis toplantı salonunda Üyelerin, Yöneticilerin ve Oda Personelin katılımı ile 2019 yılı iş planı eğitimleri gerçekleştirildi. Üyelere İletişim eğitimi, Oda Yöneticilerine kriz ortamında işletme yönetimi eğitimi ve Oda personeline İş yaşamında insan ilişkileri eğitimi gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

25
BAŞKAN AKYÜREK ARTVİN İLİ 2019 YILI 3. DÖNEM İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISINA KATILDI

 

Kamu kuruluşlarının yatırımlarının izlenmesini, çalışmalarının koordine edilmesini ve il düzeyindeki yatırımların daha etkin bir şekilde yürütülmesini sağlamak amacıyla gerçekleştirilen 2019 yılı 3. Dönem İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Vali Yılmaz Doruk başkanlığında 24 Temmuz Çarşamba günü yapıldı.

İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğünce yürütülen toplantıya Garnizon Komutanı Piyade Albay Şükrü Şenduran, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Bahtiyar Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Mehmet Selvi, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt, Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek, ilçe kaymakamları, ilçe belediye başkanları, yatırımcı kuruluşların bölge ve il müdürleri ve diğer yetkililer katıldı.

[Devamını oku...]

23
HOPA TSO BAŞKANI OSMAN AKYÜREK İLE GÜNDEM

 Turizm ve Ekonomi ( Hopa TSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman AKYÜREK değerlendiriyor.....

[Devamını oku...]

22
GÜRCİSTAN TRABZON BAŞKONSOLOSLUĞUN’DAN ODAMIZA ZİYARET

Gürcistan Trabzon Başkonsolosluğu Konsolosu David BEJASHVİLİ ve Omar TSULUKİDZE odamızı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Osman AKYÜREK ve Yönetim Kurulu Üyesi Hakan ARSLAN ile bir araya geldiler.

[Devamını oku...]

19
İLİMİZİN BELEDİYE BAŞKANLARIN'DAN ODAMIZA ZİYARET

Hopa Kültür Sanat ve Deniz Festivali kapsamında İlçemize gelen Artvin Belediye Başkanı Sayın Demirhan ELÇİN, Ardanuç Belediye Başkanı Sayın Yıldırım DEMİR, Borçka Belediye Başkanı Sayın Ercan ORHAN, Sahil Güvenlik 307 Bot Komutanı Üsteğmen Can ÇAKICI, Arhavi Belediye Başkan Vekili Birkan UYANIK, Kemalpaşa Belediye Başkan Vekili Fatma AKIN, Hopa Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Celil YILDIRIM,  Hopa CHP İlçe Başkanı Adnan İSKENDER ve Yönetim Kurulu Üyeleri odamızı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Osman AKYÜREK ve Meclis Başkanı Gökhan BIYIKLI ile bir araya geldiler.

[Devamını oku...]

16
DÜNYA SİGORTACILIK HAFTASI KUTLANDI

TOBB bünyesinde kutlanmakta olan Dünya Sigortacılık Haftası 14 Temmuz 2019 tarihinde Artvin Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde kutlama programı gerçekleştirildi. Programa Hopa TSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman AKYÜREK ve Odamız Üyesi Sigortacılar İl Temsilcisi Ertan TOPAL katıldı.

[Devamını oku...]

12
15 TEMMUZ DEMOKRASİ BAYRAMI

15 Temmuz 2016 günü Demokrasimize, Bağımsızlığımıza, Ulusal bütünlüğümüze ve Üniter yapımıza vurulmak istenen hain darbenin üçüncü yılındayız. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu ve Aziz şehitlerimizin kanlarıyla sulanan bu eşsiz vatanı canları pahasına savunup, dış güçlerin maşası, azılı katillere fırsat vermeyerek hain kalkışmada hayatlarını kaybedenleri rahmet, gazileri şükranla anıyorum. Demokrasimizin bir daha benzer girişimlere maruz kalmayacağına olan inancımla, Halkımızın 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününü kutlarım.

[Devamını oku...]

11
HOPA TSO GAZİLER DERNEĞİNİN İMZA GÜNÜ ETKİNLİĞİNE KATILDI

Genç Araştırmacı, Yazar Şeymanur Özküney’ in yayınlanan "19 Eylül" isimli ikinci kitabı için Hopa’da Muharip Gaziler Derneği tarafından imza günü etkinliği düzenlendi. Etkinliğe Hopa TSO Başkanı Osman Akyürek ve Yönetim Kurulu üyesi Hakan Arslan katıldı

[Devamını oku...]

10
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

 Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman AKYÜREK ve Yönetim Kurulu Üyesi Halan ARSLAN İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek Şube Müdürü Sezai AYDIN ile bir araya geldiler.

[Devamını oku...]

08
BAŞKAN AKYÜREK, TÜRKİYE-KKTC TİCARET ODASI FORUMU EKONOMİ KONFERANSINA KATILDI

Kıbrıs Türk Ticaret Odası ve TOBB iş birliğinde KKTC'nin başkenti Lefkoşa'da düzenlenen Türkiye-KKTC Ticaret Odası Forumu I. Ekonomi Konferansı'na; TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, KKTC Başbakanı Tatar, Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, Türkiye'nin Lefkoşa Büyükelçisi Ali Murat Başçeri,  Kıbrıs Türk Ticaret Odası Başkanı Turgay Deniz ve Odamızı temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek katıldı.

[Devamını oku...]

05
HOPA TSO TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 Odamız Meclis Kurulu toplantısı Gökhan BIYIKLI Başkanlığında Meclis üyelerin katılımı ile aşağıdaki gündem maddelerini görüşmek üzere toplandı.

[Devamını oku...]

05
HOPA TSO YÜKSEK İSTİŞARE KURULU TOPLANTISI YAPILDI

 Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Yüksek İstişare Kurulu üçüncü toplantısı Yönetim Kurulu Başkanı Osman AKYÜREK başkanlığında gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

05
HOPA TSO TURİZM SÖKTÖRÜ TEMSİLCİLERİNE EĞİTİM DÜZENLEDİ

 Hopa Ticaret ve Sanayi Odası otel işletmecileri, tur firmaları ve TURSAB Belgeli işletmecilerin katılımıyla yapılan gerçekleştirilen eğitime Artvin İl Kültür ve Turizm Müdürü Ömer Gümüş, Müdür Yarımcısı Özcan Cambaz ve Şube Müdürü Murat Şahin eğitimci olarak katıldılar. 16 katılımcıyla yapılan eğitimde turizm sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin nelere dikkat etmesi gerektiği mevzuat çerçevesinde uyulması gereken kurallar ele alındı.

[Devamını oku...]

04
HOPA LAZ BÖREĞİ LOGO ÇALIŞMA DUYURUSU

Hopa Ticaret ve Sanayi Odasının Girişimi ile Coğrafi İşareti alınmış olan Hopa Laz Böreğinin ulusal ve uluslararası alanda tanıtımı için Logo tasarım çalışası yapılmakta olup, siz değerli takipçilerimizin logo ile ilgili tasarım ve çalışmalarınızı da inceleyerek Logomuzu oluşturacağız. 
Hopa Laz Böreği Logosu konusunda yapacağınız tasarımları aşağıdaki mail adresimize gönderirseniz Odamız tarafından dikkate alınıp değerlendirilecektir. 
Katılımlarınızdan dolayı şimdiden teşekkür eder, saygılar sunarız…

 

e-posta adresi: hopatso@tobb.org.tr

 

[Devamını oku...]